22 березня 2023 року на базі Бориспільського ліцею «Патріот» відбувся семінар для вчителів 3-х класів з теми «Національно-патріотичне виховання як невичерпне джерело формування особистості учнів початкових класів».
Про особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану учасникам семінару розповіли директор закладу Ірина Анатоліївна Панкявічене та заступник директора Лідія Василівна Панчук.
Знайомство учасників відбулося через ранкове коло, адже емоційне, чуттєве налаштування – важливий компонент продуктивної роботи упродовж дня як і вимагає НУШ. Провела коло вчитель початкових класів Ольга Мовша. Практичний психолог Тетяна Головіна закінчила ранкове коло вправою «Прислухайся до себе і зрозумій, що тобі потрібно саме зараз», використовуючи роздатковий матеріал.
Досвідом з національно-патріотичного виховання поділилася вчитель Ірина Захарчук, використання методу «скрайбінг» продемонструвала вчитель Анна Примачук.
Присутні побачили виступ учнів, а саме дитячий фольклор з весняної тематики.
На закінчення учасники семінару виробили оберіг «Жайворонки», процесом керувала вчитель Людмила Черкунова.
На завершення роботи здійснено обмін думками, підсумки підвела консультант ЦПРПП Людмила Бриль.