Основна сесія НМТ – 2023: найкращі вступники 

28 червня в персональних кабінетах учасників НМТ з’явилися результати основної сесії НМТ. Усі вступники, які готувалися до цього випробування й під час проведення тестувань дотримувалися встановлених процедур, отримали офіційну інформацію про кількість наданих ними правильних відповідей та кількість балів за шкалою 100-200.

Звісно, серед учасників основної сесії є й ті, хто особливо радіє, отримавши з трьох предметів НМТ хоча б одну 200-бальну оцінку. Їх цьогоріч в Бориспільській міській територіальній громаді 17. Серед них максимальний результат за один предмет отримали 15 осіб. У двох предметах НМТ досягли вершини двоє учасників основної сесії.

Якщо говорити про кількість 200-бальних результатів у розрізі предметів, то після основної сесії маємо таку картину:


Щиро вітаємо всіх, хто на сьогодні успішно досяг проміжної станції на шляху до омріяного вишу. Вам дійсно є чим пишатися, адже в надскладних умовах навчання в часи пандемії COVID-19 і повномасштабної російської агресії ви показали те, що називають академічною стійкістю, хоча насправді це можна було б назвати і маленькими проявами героїзму.

Дякуємо батькам та педагогам, які доклали максимум зусиль та підтримували дітей, завжди були поруч у складних ситуаціях.

Наразі це ще не всі результати, адже закінчилася лише основна сесія, чекаємо результати додаткової і спеціальної.