Щаслива родина – душа України!

Сім’я – берегиня людських та духовних цінностей, яка покликана плекати найкращі почуття, укріплювати віру та довіру, дарувати тепло та впевненість, творити нове життя…

З ініціативи та сприяння виконавчого комітету Бориспільської міської ради, управління освіти і науки, Бориспільського будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт»,  служби у справах дітей та сім’ї в рамках відзначення Дня матері та Дня сім’ї в нашій громаді були проведені  заходи.

12 травня 2023 року вихованці Бориспільського будинку дитячої творчості «Дивоцвіт» на базі Центру культури і мистецтв Бориспільської міської ради порадували дітей, які перебувають у будинках сімейного типу та прийомних родинах, концертною програмою «Без родини немає України!». 

13 травня 2023 року на Європейській  площі міста педагогічним колективом Бориспільського будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» було проведено фестиваль «Рід. Родина. Україна!», програма якого була надзвичайно цікавою та насиченою:

благодійний ярмарок «Разом до Перемоги!»; 

майстер-класи гуртків декоративно-вжиткового відділу «Наша творчість тобі, Україно!»; 

сімейні квести; 

концертно-розважальна програма за участю дитячих творчих колективів Бориспільського будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт». 

Під час заходу були зібрані кошти на найвищий флагшток та найбільший прапор України в Бориспільській громаді, який буде прикрашати наше місто на Книшовому меморіально-парковому комплексі (зібрано – 20 тисяч  грн).

Велика родина – це вся наша Україна! 

Пишаємося найкращими синами і доньками, які боронять майбутнє нашої держави. Віримо в Перемогу та  об’єднання  великої української РОДИНИ!!! 

Бажаємо добра, миру і благополуччя!

Разом ми сила!! Україна понад усе!