Методична нарада з організації оздоровлення та відпочинку дітей

У Бориспільській міській територіальній громаді іде активна підготовка закладів загальної середньої освіти до проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії влітку 2023 року. 

✅За результатами засідання оперативного штабу з питань реалізації Програми відпочинку та оздоровлення дітей Бориспільської міської територіальної громади 24 травня 2023 року в приміщенні управління освіти і науки Бориспільської міської ради відбулася інструктивно-методична нарада відповідальних осіб за організацію оздоровлення та відпочинку дітей, начальників таборів з денним перебуванням, за участю начальника відділу позашкільної та виховної роботи управління освіти і науки Надії Липовецької та начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Бориспільському районі – Лариси Улько.

👭👬У нинішніх умовах організація відпочинку і оздоровлення дітей набуває особливої ваги, адже попри напружену військову ситуацію в країні ми маємо дбати і про майбутнє – наших дітей. 

📌Головним питанням наради - функціонування таборів з денним перебування та мовних таборів, які заплановані з 12 по 29 червня 2023 року на базі закладів загальної середньої освіти, максимально охопивши дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

📌Також було озвучено ряд важливих питань, які стосуються безпечного перебування дітей у таборах - з дотриманням заходів безпеки в умовах воєнного стану.

За підсумками наради усі присутні отримали рекомендації щодо організації змістовного, якісного та безпечного відпочинку дітей у таборах. 

Дбаємо!

Підтримуємо!

Перемагаємо!