До 1 лютого 2024 року триває реєстрація шкільних спортивних команд у змаганнях «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» 

До 1 лютого 2024 року триває реєстрація шкільних спортивних команд у змаганнях «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

 

Пліч-о-пліч.  Всеукраїнські шкільні ліги - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести з п’яти видів спорту:

 

Змагання відбудуться у п’ять етапів на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський.

10 січня 2024 року на базі Бориспільського ліцею «Перспектива» імені Володимира Мономаха  відбувся онлайн-семінар з питань організації та проведення всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти за участі заступника голови Київської обласної державної адміністрації Жанни Осипенко.

У роботі семінару взяли участь вчителі фізичної культури, заступники директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти Бориспільської територіальної громади, представники управління освіти і  науки та управління молоді та спорту Бориспільської міської ради.

За результатами семінару прийнято рішення про проведення територіального етапу  всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

Триває реєстрація щодо участі команд закладів загальної середньої освіти Бориспільської міської територіальної громади у змаганнях територіального етапу Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги, який відбудеться у лютому-березні 2024 року.

 

Разом переможемо!