Формуємо національну свідомість вихованців позашкільних закладів освіти!

07 квітня 2023 року в Бориспільському центрі технічної творчості «Еврика» відбувся територіальний семінар для директорів, заступників директора з навчально-виховної роботи та методистів позашкільних закладів освіти на тему «Формування патріотичних почуттів, національної свідомості та громадянської позиції вихованців».

Тетяна Шишкіна, заступник директора з навчально-виховної роботи Бориспільського центру технічної творчості «Еврика» презентувала систему національно-патріотичного виховання закладу та засоби в організації виховних заходів.

Андрій Джуран висвітлив організацію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на гуртках історико-технічного стендового моделювання.

Шляхи виконання в гуртку «АВІСТ» виховних завдань для реалізації мети національно-патріотичного виховання окреслив Сергій Дроздов

Наталія Верещінська, керівник гуртка м’якої іграшки, розповіла про використання символу нації - українського вінка, представивши зразки вінків Бориспільщини, що відтворені за історичними матеріалами на гуртках закладу.

Усі учасники семінару долучилися до майстер-класу з портретної фотографії «В дусі народних традицій», який провела керівник гуртка фотовідеозйомки Ольга Бабич.

Дякуємо колективу Бориспільського центру технічної творчості «Еврика» (в.о. директора - Дузь О.М.) за створення теплої атмосфери, проведення змістовного науково обґрунтованого семінару та високий професійний рівень виступаючих.

Бажаємо творчої наснаги, оптимізму, успіхів та Миру!!