Роль музею
у національно-патріотичному вихованні

19 квітня 2023 року на базі Бориспільського ліцею імені Павла Чубинського відбувся семінар «Роль музею у національно-патріотичному вихованні» для відповідальних за роботу шкільних музеїв.

На заході були присутні представники управління освіти Бориспільської міської ради та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Бориспільської міської територіальної громади.

Євгенія Горенюк, завідувач музею, учитель історії Бориспільського ліцею імені Павла Чубинського, розповіла про музейну педагогіку в реаліях сьогодення. Поділилася досвідом застосування інтерактивних вправ, завдань, ігор з використанням віртуальних музеїв світу.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Адамець розповіла про роль музею у національно-патріотичному вихованні ліцеїстів.

Учасники заходу відвідали музей імені Павла Чубинського, для яких було проведено екскурсію учасниками екскурсійної групи учнів 8 класів.

Учасники літературної студії підготували літературно-музичну композицію про правнука Павла Чубинського – Володимира Вишневського, який взяв прізвище діда Павла Платоновича Чубинського. Учасники студії прочитали вірші та виконали пісню на слова Володимира Чубинського.

Під час круглого столу учасники семінару обговорили питання реалізації ідей Концепції національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в закладах загальної середньої освіти засобами музейної педагогіки.