Використання техніки правопівкульного малювання як засіб попередження емоційного вигорання серед педагогів

10 грудня 2021 року на базі Бориспільського академічного ліцею імені Анатолія Федорчука відбувся майстер-клас для практичних психологів закладів загальної середньої освіти Бориспільської міської територіальної громади на тему: «Використання техніки правопівкульного малювання як засіб попередження емоційного вигорання серед педагогів».

Ірина Володимирівна Майстрик, практичний психолог закладу, ознайомила учасників з поняттями «лівопівкульне» та «правопівкульне малювання», історією виникнення, практичними вправами щодо його впровадження. Практичні психологи власноруч розфарбовували новорічні іграшки технікою правопівкульного малювання.

Під час майстер-класу учасники виконували психогімнастичні та релаксаційні вправи, проектували та візуалізували майбутнє, обмінювались досвідом щодо відновлення власного ресурсу.

У рамках заходу слухачі ознайомились з письмовими практиками які поліпшують функції пам’яті, уваги, мовлення, тренують мозок, а найголовніше допомагають у боротьбі зі стресом. Ізюминкою заходу стало використання МАК посилань що дозволило кожному психологу зазирнути у свій внутрішній світ та отримати відповідь на своє питання.

У заключній частині були надані рекомендації, щодо піклування про своє психосоматичне здоров’я та подолання «синдрому емоційного вигорання». Учасники заходу подякували Ірині Володимирівні за надзвичайно цікавий, насичений та практико-орієнтований майстер клас, який допоміг відновити власний ресурс, отримати корисні поради щодо використання техніки у професійній діяльності та корисно провести час у колі однодумців.