Соціально-фінансова, економічна та екологічна освіта дошкільників за міжнародною програмою «Афлатот»

10 листопада 2021 року на базі Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Колосочок» відбулося перше онлайн-засідання обласної педагогічної студії з теми «Соціально-фінансова, економічна та екологічна освіта дошкільників за міжнародною програмою «Афлатот», керівник Созонова Світлана Степанівна, вихователь-методист, спеціаліст вищої категорії, «старший-вихователь».

В онлайн майстер-класі взяли участь вихователі та вихователі-методисти ЗДО Київської області. Перше заняття педагогічної студії було за темою «Первинний економічний досвід – необхідна умова економічної соціалізації та виховання дітей дошкільного віку», на якому Світлана Степанівна ознайомила слухачів з поняттям «соціальна компетентність» та навичками фінансової грамотності дітей дошкільного віку відповідно до Базового компонента дошкільної освіти.

Наступним етапом було ознайомлення учасників педстудії зі змістом, завданнями та особливостями міжнародної програми соціальної та фінансової освіти дітей від 3 до 6 років «Афлатот», проведено бліц-тест з окресленого питання.

Заключним етапом стало підведення підсумків та отримання творчого домашнього завдання.

Carousel imageCarousel imageCarousel image