Новини
Березень 2022

До уваги учасників освітнього процесу!!!

27.03.2022 12.36

У громаді від завтра поновлюється освітній процес у дистанційній формі навчання!

✅Кожен із нас має прикласти максимум зусиль для досягнення мети- нашої перемоги!

✅Завдання наших учителів-допомогти нашим учням здобути знання, а наших учнів- вчитися заради майбутнього України

✅Сьогодні багато сімей змінили місце проживання та виїхали з нашої громади. Однак кожен, хто має можливість підключення до Інтернету (де б не був) продовжить навчання! Кожна дитина шкільного віку, яка прибула в громаду, так само буде охоплена навчанням! Мир обов’язково настане💛💙!

‼️Окремо звертаємося до наших випускників - усі учні завершать освітній процес і отримають випускні документи! Іншого шляху немає!

Так як і те, що мир буде на нашій землі. 💛🇺🇦💙!

‼️Також звертаємося до батьків майбутніх першокласників! Прийом заяв у заклади триває! Подати відповідну заяву і документи у заклад можна і через електронну пошту! Окреме оголошення і відповідні адреси чекайте найближчим часом на нашій сторінці і сторінках закладів освіти!

‼️Черпайте інформацію лише з офіційних джерел!

💛💙Дякуємо працівникам закладів освіти за їхню позицію та прагнення до свободи і перемоги!💛💙

Увага! Увага! Увага!

10.03.2022 12.57

У зв'язку із введенням воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022, листа Міністерства освіти і науки України від 06.03.2022 № 1/3371-22 "Про організацію освітнього процесу" з 14 березня 2022 року у закладах освіти громади освітній процес буде призупинено до окремого розпорядження! Тримаємося! Все буде УКРАЇНА!!!