У гості до директора. Зустріч з цікавими людьми.

У гості до директора. Зустріч з цікавими людьми.

 

25 жовтня 2023 року на базі Бориспільського ліцею «Патріот» відбулася традиційний захід «У гості до директора».

На зустрічі були присутні лідери учнівського самоврядування з ліцеїв нашої громади. Директор ліцею «Патріот» Панкявічене Ірина Анатоліївна розповіла про себе, про історію назви закладу та його роботу.

Учні та лідери учнівського самоврядування на чолі з директором Бориспільського будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Наталією Тименко - отримали незабутні враження від зустрічі та спілкування  з цікавими, талановитими особистостями:  Іриною Тименко - педагогом, громадським діячем, художницею, волонтером, другом і наставником молоді; Оленою Столяренко - психологинею, кандидаткою в психотерапевти, спеціалістом арт-коучингу, волонтером.

Повномасштабне вторгнення Росії змінило наше життя. Україну охопила потужна хвиля волонтерства. Допомагати долати виклики війни взялися всі - і дорослі, і діти, незалежно від професій та своїх можливостей…

Родзинкою заходу стала картина «Сила у відродженні»,  до створення якої могли долучитися всі учасники зібрання під керівництвом Ірини Тименко.

Ця зустріч подарувала багато різноманітних, щирих емоцій, а також дала змогу обмінятися досвідом і отримати нові знайомства.