Семінар учителів фізичної культури та Захисту України

4 жовтня 2023 року на базі Бориспільського ліцею «Патріот» відбувся семінар учителів фізичної культури та Захисту України Бориспільської МТГ за темою «Методичне впровадження ігрових технологій на уроках фізичної культури та Захисту України як засіб збереження та розвитку військових традицій у лицарсько-козацькому дусі, підвищення соціальної активності учнів».

Розпочався семінар спортивно-розважальним святом «Козацькі забави» для учнів 7-11 класів, яке сприяє патріотичному вихованню кожного учня, загартовує вихованців фізично і морально.

«Козацькі забави »проходять у ліцеї 30 років. Ідеєю заходу є прагнення залучити учнів до збереження національних традицій, звичаїв та обрядів.

Учителі фізичної культури та Захисту України Григорій Маліченко, Максим Черкунов, Людмила Місюра ознайомили присутніх зі створеною у закладі  моделлю проведення «Козацьких забав». Це – змагання зі стрільби з лука, метання булави, звари куліш (метання мішків з надписами продуктів),

«швидкий журавель», «ковалі» та ін. У даній моделі визначне місце посідає масова участь учнів, компетентісний підхід до підбору конкурсів, інтеграція знань, так як потребує НУШ.

Григорій Маліченко провів майстер-клас щодо вправності володіння зброєю (творчий конкурс).

В ході семінару були обговорені питання надання методичної допомоги вчителям Захисту України щодо виконання тематичного плану №1.

Кожен присутній учитель поділився досвідом роботи свого закладу з питання розвитку військових традицій у лицарсько-козацькому дусі.

Підсумувала роботу консультант ЦПРПП Людмила Бриль.