Вшанування памʼяті Героя України Валерія Гудзя

Вшанування памʼяті Героя України Валерія Гудзя

 

11 жовтня 2023 року  на Книшовому парково-меморіальному комплексі відбувся захід з нагоди вшанування памʼяті Героя України Валерія Гудзя (в рамках  відзначення Дня захисника і захисниць України) за участю лідерів учнівського самоврядування Бориспільського ліцею імені Юрія Головатого та вихованців Бориспільського БДЮТ «Дивоцвіт».

Валерій Гудзь віддав своє життя в боротьбі за свободу України-неньки, боронячи її незалежність, відвойовуючи наш мир та спокій.

Лідія Поліщук, учениця 10 класу Бориспільського ліцею імені Юрія Головатого, прочитала вірш, присвячений пам’яті українських добровольців, який написав випускник цього ж ліцею Андрій Цілик.

Наталія Тименко, директор Бориспільського будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», координатор Асоціації учнівського самоврядування

висловила слова пам’яті всім полеглим героям.

Ми переможемо, здолавши ворогів і те зло, що вони принесли з собою! Славімо кожного захисника, які щодня боронять нас від російських окупантів! Пам’ятаймо ім’я кожного Героя, який віддав своє життя за нашу Україну!