Майстер-клас "РОЗВИТОК КРЕАТИВНОСТІ УЧНІВ ЧЕРЕЗ ЗАСТОСУВАННЯ ОРИГІНАЛЬНИХ ТЕХНІК МАЛЮВАННЯ. ІМІТАЦІЯ ВІТРАЖУ 

Майстер-клас

"РОЗВИТОК КРЕАТИВНОСТІ УЧНІВ ЧЕРЕЗ ЗАСТОСУВАННЯ ОРИГІНАЛЬНИХ ТЕХНІК МАЛЮВАННЯ. ІМІТАЦІЯ ВІТРАЖУ"

Відомо, що на уроках образотворчого мистецтва у дітей формуються естетичні смаки, виховуються духовні цінності та почуття прекрасного. Саме тому кожен урок має стати для учня відкриттям, новою сторінкою на шляху до пізнання прекрасного світу.

Із метою підвищення рівня педагогічної майстерності, 29 грудня 2023 року на базі Бориспільського ліцею "ОСНОВА" відбувся майстер-клас "РОЗВИТОК КРЕАТИВНОСТІ УЧНІВ ЧЕРЕЗ ЗАСТОСУВАННЯ ОРИГІНАЛЬНИХ ТЕХНІК МАЛЮВАННЯ. ІМІТАЦІЯ ВІТРАЖУ" для учителів образотворчого мистецтва Бориспільської міської територіальної громади. Майстер-клас провела Білик Лариса Іванівна.

Педагоги ознайомилися з одним із видів монументального живопису, а саме вітражне мистецтво. Фахівці здобули досвід створювати композицію у спеціальній техніці.

Образотворче мистецтво дійсно формує емоційну сферу та образне мислення школярів, розвиває художні та творчі здібності, а нестандартні форми та методи організації уроку, дозволяють вчителю підвищувати ефективність уроку та викликають у дітей інтерес до навчання.