Майстер-клас для вчителів 3-х класів 

Майстер-клас для вчителів 3-х класів

 

28 грудня 2023 року на базі Бориспільського ліцею імені Юрія Головатого відбувся міський семінар (майстер-клас) для вчителів 3-х класів «Урок у початковій школі в контексті сучасних викликів. Інноваційні технології».   

Тетяна Бичковська, учитель початкових класів, продемонструвала інноваційні технології, які допомагають зробити  цікавим та насиченим сучасний урок у початковій школі.  

Світлана Рябець, класовод 3 класу, у межах майстер-класу поділилася досвідом із використання інноваційної методики «Rory’s Story Cube» («Кубики Рорі»), яка сприяє розвитку фантазії, креативності та гнучкості мислення, комунікативних умінь та навичок, формуючи творчо-пізнавальну особистість. Учителі початкових класів долучилися до виконання практичних завдань творчого характеру, використовуючи різні види кубиків. Під час обговорення учителі обмінялися досвідом роботи з використання інноваційних технологій для формування компетентностей сучасних здобувачів освіти на уроках у початковій школі. 

Напередодні новорічного свята затишну творчу атмосферу з передбаченнями та побажаннями якнайшвидшої перемоги для нашої країни вдалося створити завдяки одному з методів артпедагогіки, який успішно використовує в освітньому процесі Валентина Кузьменко. Кожен одержав чудову нагоду розписати новорічні пряники на свій смак, утіливши найпотаємніші мрії та бажання.