Інструктивно-методична нарада

для заступників директора з навчально-виховної роботи початкової освіти


Інструктивно-методична нарада

для заступників директора з навчально-виховної роботи початкової освіти

20 вересня 2023 року на базі Бориспільського ліцею імені Костянтина Могилка пройшла інструктивно-методична нарада для заступників директора з навчально-виховної роботи початкової освіти «Стан адаптації учнів 1-х класів до навчання в НУШ».

Перший місяць навчання вкрай важливий, адже у цей час формується загальне ставлення до школи. Від цих декількох тижнів залежить з чим саме асоціюватиметься школа у дитини – зі стресом чи комфортом.

Своїм досвідом роботи поділилася Залевська Н.М., заступник директора. Вона зупинилася на питаннях підвищенні рівня професійної майстерності та мобільності вчителів 1-х класів в період адаптації першокласників в умовах воєнного стану.

Завдання, які стоять перед учителями 1-х класів на початку навчання учнів озвучила вчитель Чоботок Т.В.. Наголосила, що дуже добре в НУШ проходять заняття учнів по програмі «Інтелект України».

Головний наголос був зроблений на психолого - педагогічний, медичний супровід учнів 1 класів. Практичний психолог Ярова О.М. провела декілька практичних вправ, поділилася анкетами, які були проведені з батьками

Методичні рекомендації щодо адаптаційного періоду для учнів першого класу озвучила консультант ЦПРПП Бриль Л.М.