Освіта Бориспільської громади: досвід та новації

30 серпня 2023 року відбулася Освітня платформа «Освіта Бориспільської громади: досвід та новації». У заході взяли участь заступник міського голови Людмила Бистра; Василь Терещенко, заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти; Ольга Коршунова, наук. співроб. відділу математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України; Анастасія Піскун, методист компанії Nanit Robot, педагогічні працівники та директори закладів освіти Бориспільської міської територіальної громади, працівники управління освіти і науки на чолі з начальником Катериною Шабан.

З вітальним словом до учасників освітньої платформи звернулася Людмила Бистра, яка висловила подяку всім освітянам громади, які роблять важливу і необхідну роботу у надскладних умовах – тримають на собі освітній фронт. 

Про освітню галузь Бориспільської громади. Особливості та реалії освітнього процесу виступила начальник управління освіти і науки Катерина Шабан.

«Зовнішні освітні оцінювання: чим вони можуть бути корисні для вчительства Нової української школи» - Василь Терещенко, заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти. 

«Код майбутнього: STEM-освіта для цифрової ери» - Ольга Коршунова, наук. співроб. відділу математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, вчитель інформатики ліцею «Престиж» м. Києва. 

«Навчання майбутнього. NANIT STEM Рішення» - Анастасія Піскун, методист компанії Nanit Robot.

Попереду перед освітянами Бориспільської громади ще багато викликів та випробувань. Але головне – гідно та професійно виконувати свою роботу, спільними зусиллями забезпечувати якість освіти для нашого майбутнього.

Віримо в себе та в свою країну!