Відбулись наради для відповідальних осіб за атестацію педагогічних працівників у закладах освіти Бориспільської МТГ 


14-15 вересня 2023 року відбулись наради для відповідальних осіб за атестацію педагогічних працівників у закладах освіти Бориспільської МТГ.

Алла Мельникова, головний спеціаліст відділу персоналу, організаційного та правового забезпечення, ознайомила з новими аспектами атестації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, відповідно до Положення про атестацію, затвердженого наказом МОН України від 09.09.2022.

Тетяна Нейфельд, консультант ЦПРПП, обговорила питання «Професійного стандарту вихователя» в аспекті його використання для об’єктивного оцінювання професійної діяльності педагогічних працівників.

Ольга Шелюк, директор ЦПРПП, презентувала Планер педагогічного працівника розроблений ЦПРПП. Планування процесу професійного зростання – це справжнє мистецтво, яке потребує додаткового часу та сил. Але воно вкрай важливе для сучасного та конкурентоспроможного вчителя. Планер – це творчий інструмент для вчителя, який допоможе спроєктувати індивідуальну освітню траєкторію та обрати ресурси для професійного зростання.