26 березня 2026 року на базі Бориспільського академічного ліцею імені Анатолія Федорчука відбувся обласний захід «Фестиваль країн світу» для дітей-лідерів територіальних громад Бориспільського та Броварського районів.
У фестивалі взяли участь представники територіальних органів учнівського самоврядування Баришівської, Бориспільської, Броварської, Вороньківської, Переяславської та Яготинської територіальних громад.
Організаторами заходу були Центр творчості дітей та юнацтва Київщини, який представляла методист ЦТДЮК Олена Кучанська, та Бориспільський будинок дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» на чолі з директором Наталією Тименко, яка також є координатором Дитячої громадської організації «Асоціація учнівського самоврядування» Бориспільської міської територіальної громади.
Упродовж фестивалю учасники презентували діяльність лідерського руху своїх громад, обмінювалися досвідом роботи органів учнівського самоврядування, а також демонстрували власні напрацювання у сфері громадянської активності та молодіжного лідерства.
Програма заходу була насиченою та різноплановою. Лідери взяли участь у пізнавальному квесті «Великі географічні відкриття», де змогли перевірити свої знання з географії, історії та культури різних країн світу. Під час інтелектуальної гри «Знавці світу» учні продемонстрували ерудицію, логічне мислення та вміння працювати в команді. Особливо яскравою частиною фестивалю стало творче шоу «EuroVision: World Stars», у межах якого учасники представили культурні традиції, музику та сценічні образи різних народів світу.
Захід став ефективним майданчиком для спілкування, налагодження партнерських зв’язків між учнівськими лідерами різних громад та розвитку їхніх організаторських і комунікативних навичок. Фестиваль сприяв формуванню в молоді поваги до культурного різноманіття світу, розширенню світогляду та популяризації ідей учнівського самоврядування.