Семінар заступників директора з початкової освіти

Семінар заступників директора з початкової освіти

 

8 грудня 2023 року відповідно до плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників в Кучаківському ліцеї імені гетьмана Івана Сулими відбувся семінар для заступників директорів з початкової освіти Бориспільської міської територіальної громади на тему «Інструменти комплексного забезпечення якісної корекції емоційно-особистісної дезадаптації першокласників». Заступник директора Людмила Тичина поділилася з колегами певними напрацюваннями з питання адаптації першокласників на даний час.

 Присутні  відвідали уроки Я досліджую світ в 1-А (вчитель Наталія Білик) та математики в 1-Б класі (вчитель Тетяна Тригубенко), взяли участь в міні майстер-класі «Корекційно-розвивальні ігри з подолання дезадаптації учнів першого класу» (вчитель Ольга Комащенко), виробили алгоритм роботи з учасниками освітнього процесу щодо адаптації першокласників під час тренінгу-мозаїки (практичний психолог ліцею І.Кадіна).

Підвела підсумки консультант ЦПРПП Людмила Бриль.

Заступники директорів з початкової освіти прийшли до висновку, що тільки спільними зусиллями вчителів, батьків і психологів ми зможемо допомогти дитині успішно адаптуватися до нових шкільних умов і слово школа буде викликати в учнів тільки радість.