Історико-патріотична учнівська конференція
«Незламні. Пишаємося нашими випускниками»

11 квітня 2023 року в Кучаківському ліцеї імені гетьмана Івана Сулими відбулася історико-патріотична учнівська конференція «Незламні. Пишаємося нашими випускниками», присвячена річниці деокупації Київщини від військ російської федерації.

На заході були присутні представники громади, рідні та близькі воїнів, які зараз захищають свою рідну землю, волонтери, педагогічні працівники, лідери учнівського самоврядування закладів освіти.

Конференція розпочалася з доповіді «Ангел Кучаківської громади» про загиблого випускника Олексія Саражинського. Вірш «В пам'ять про загиблого односельця» прочитала авторка Тамара Макаренко, активна жителька села, волонтерка, яка за свої заслуги нагороджена орденом княгині Ольги. Теплими спогадами про Олексія поділилася його вчителька Неля Андріївна Дмитренко. Молоді козаки рою «Побратими» поклали квіти на могилу загиблого односельця.

Діти-лідери ліцею представили доповіді про випускників, які сьогодні знаходяться на передовій.

Присутні познайомилися з родиною волонтерів, які заснували організацію «Потужні крила» та подивилися фільм-інтерв'ю дружин, чоловіки яких зараз на війні. Важко знайти слова, щоб передати емоційну атмосферу, яка панувала на заході.

Підсумком конференції було написанням колективного листа для воїнів. Ми віримо в наших воїнів і нашу перемогу! Пам'ятаємо тих, хто поліг за Україну! Герої не вмирають! Слава Україні! Героям Слава!