Національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій

06 квітня 2023 року в управлінні освіти і науки відбулася нарада з питань національно-патріотичного виховання - організації проведення I (територіального) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2022/2023 навчальному році для середньої вікової категорії.

 

У заході взяли участь відповідальні особи за організацію проведення гри в закладах загальної-середньої освіти, представники управління освіти і науки та Бориспільського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Голова суддівської колегії – Володимир Письменний ознайомив учасників наради з програмою та умовами проведення кожного етапу гри. 

 

Цього року гра відбудеться на базі Сеньківського ліцею. Буде проведено 9 залікових конкурсів: «Смуга перешкод», «Відун», «Топографія», «Впоряд», «Стрільба з пневматичної зброї», «Рятівник (теоретична частина»), «Рятівник» (практична частина), «Метання гранати», «Видатні постаті України». Також заплановано провести конкурс «Таборування» (Бівак), змагання «Перетягування линви» та Ватру знайомств «У колі друзів».


Виховуємо патріотів нашої Батьківщини!!!

Впевнено крокуємо до Перемоги!