Гірчить Чорнобиль крізь роки

26 квітня 2023 року в закладах освіти Бориспільської міської територіальної громади відбулися заходи,  приурочені 37- річниці найбільшої в історії людства техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС: години пам’яті «Чорнобиль – довгий слід трагедії», «Чорнобиль. Без права забуття»; виставки-реквієми «Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин?», «Дзвони Чорнобиля»; виставки дитячих малюнків «Захистимо нашу планету», «Чорнобиль: відлуння крізь роки»; виховні години  «На Чорнобильській землі не сідають журавлі», «Пам'ять з гірким присмаком болю»; інформаційні хвилини «Трагедія Чорнобиля», «Наслідки аварії»; літературні композиції «Пам’ятаємо Чорнобильський квітень», «Німа печаль на вустах України» тощо.

Довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.                  

Під час організації та проведення заходів  особливої увага заслуговували обговорення питань щодо екологічних проблем і наслідків для здоров’я сучасного покоління.

Доземно схиляємося в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії. Вічна слава і пам’ять рятівникам!