Майстер-клас для вчителів громадянської освіти

Майстер-клас для вчителів громадянської освіти

 

26 грудня для вчителів суспільних дисциплін у ліцеї "Перспектива" був проведений майстер - клас на тему: "Конфлікти і способи подолання стресу шляхом використання проєктної діяльності учнів на уроках громадянської освіти". Педагоги отримали унікальну можливість збагатити свої знання щодо впровадження проєктної діяльності в освітньому процесі і підтримки ментального здоров'я.

Коучем заходу стала досвідчена і креативна учителька ліцею "Перспектива" Заєць Людмила Сергіївна, яка уміло поділилася досвідом використання проєктних технологій у навчанні.

Проєктне навчання передбачає динамічний підхід до організації освітнього процесу, при якому здобувачі отримують глибокі знання та навички через активне дослідження викликів і проблем реального світу, вчаться створювати власні продукти діяльності, навчаючись презентувати та застосовувати у майбутньому.

Дуже важливо у нашому житті вміти вчитися долати стресові ситуації, керувати власними емоціями, знати і вчасно застосувати ефективні прийоми і техніки боротьби зі стресом, допомогти іншим, зберігаючи спокій і рівновагу. Тож саме сьогодні педагоги мали можливість більше дізнатися про стреси та їх види, вплив на повсякденне життя та професійну діяльність, опанувати навички дієвих практичних вправ щодо виходу зі стресових ситуацій. Людмила Сергіївна надала багато практичних порад, продемонструвала безліч різноманітних прийомів та методик, які стануть у нагоді усім учасникам освітнього процесу.