Розвиток освіти у воєнний час та після перемоги.

26 серпня 2023 року у приміщенні Ірпінського ліцею №1 відбувся обласний педагогічний форсайт – серпнева конференція освітян Київщини «Розвиток освіти у воєнний час та після перемоги». 

Захід став підсумковим після проведених локальних форсайт-сесій, які відбулися у період з 16 до 22 серпня 2023 року.

У локальних форсайт-сесіях взяли учать працівники управління освіти і науки Бориспільської міської ради, працівники центру професійного розвитку педагогічних працівників та педагоги Бориспільської громади.

Підсумковий обласний захід відкрив голова Київської обласної державної адміністрації Руслан Кравченко, який привітав присутніх та нагородив найкращих педагогів за заслуги в галузі освіти.

З питання «Позашкільна освіта Київщини: розвиток та перспективи» спікером виступила Наталія Тименко, директор Бориспільського будинку дитячої творчості «Дивоцвіт».

Під час панельних дискусій педагоги Київщини обговорили найбільш актуальні освітні питання, визначили стратегію розвитку системи освіти Київщини у 2023/2024 навчальному році з урахуванням довгострокової перспективи та в рамках реалізації державної і регіональної освітньої політики під час війни та після її завершення.