"Математичні візерунки"

        З 20 по 28 березня 2023 року відбувся конкурс «Математичні візерунки» серед вихователів середніх та старших груп закладів дошкільної освіти Бориспільської міської територіальної громади.

Конкурс було проведено з метою популяризації сучасної та якісної математичної освіти, кращих педагогічних ідей, підвищення престижу професії вихователя, стимулювання професійного і творчого зростання педагогів-дошкільників. Конкурс організовано та проведено за ініціативи центру професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти і науки.

У конкурсі взяли участь вихователі середніх та старших груп із 12 закладів дошкільної освіти Бориспільської міської територіальної громади.  На розгляд журі конкурсантами були подані відеозаписи занять, конспекти і додатки до них. За результатами спільного рішення журі визначено переможців конкурсу: 

І місце – Кушнір Т.О. (ЗДО «Світлячок»);

ІІ місце - Кульбовська Н.М. (ЗДО №1);

ІІІ місце - Дігтяр О.О. (ЗДО «Сонечко»);

Щиро вітаємо переможців та бажаємо  впевненості, цілеспрямованості, підтримки друзів та колег, сміливості, рішучості і позитивного настрою! 

А також дякуємо кожному учаснику конкурсу за надіслані матеріали та  цікаві заняття! Зичимо усім міцного здоров’я, натхнення, миру, злагоди і якнайшвидшої Перемоги!