«Профорієнтація на уроках хімії».

03 грудня 2021 року відбувся виїзний семінар для вчителів хімії Бориспільської міської територіальної громади «Профорієнтація на уроках хімії».

Вибір майбутньої професії - це серйозний крок, який школярі роблять на підставі інформації, отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей. Професійне самовизначення школярів є для них важливим життєвим проєктом, над яким майбутні абітурієнти працюють разом з вчителями та батьками. Для цього потрібна система науково-практичної діяльності школи, сім'ї, підприємств, ПТУ, профорієнтаційних центрів, яка називається професійною орієнтацією.

Саме з метою профорієнтації школярів Бориспільської міської територіальної громади була проведена екскурсія вчителів хімії на ТОВ «Фармекс Груп». Це сучасний фармацевтичний завод, що розташований у м. Бориспіль.

Важливість таких заходів підкреслює і той факт, що наші школярі отримавши професію хіміка, уже працюють на даному заводі.

Висловлюємо вдячність дирекції ТОВ «Фармекс Груп» за унікальну можливість для учасників семінару відвідати виробництва заводу, який побудований відповідно до вимог GMP ЄС (Good Manufacturing Practice - належна виробнича практика), і ознайомитися з організацією фармацевтичної розробки, виробництва і контролю якості сучасних лікарських препаратів.