«Особливості національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку. Форми методичної роботи з педагогами з питань національно-патріотичного виховання в ЗДО»

08 грудня 2021 року на базі Дошкільного навчального закладу №3 був проведений семінар-практикум для професійної спільноти вихователів-методистів закладів дошкільної освіти Бориспільської міської територіальної громади на тему: «Особливості національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку. Форми методичної роботи з педагогами з питань національно-патріотичного виховання в ЗДО».

Вихователем-методистом Стародуб Ніною Іванівною був підготовлений та проведений методичний семінар з вихователями закладу щодо особливостей національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку. Під час семінару Ніна Іванівна продемонструвала форми та методи роботи щодо підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів з питання патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення. Під час заходу була всебічно розкрита система роботи з окресленого питання у закладі дошкільної освіти. Учасники семінару мали можливість розширити свої знання щодо використання форм та методів роботи з педагогами з національно-патріотичного виховання, здійснити екскурс по нормативній базі, розглянути прийоми просвітницької роботи вихователя з батьками, здійснити віртуальну подорож видатними місцями України та ознайомитись з особливостями національного вбрання, національних страв та побуту.

Наприкінці засідання слухачі висловили щиру подяку Стародуб Ніні Іванівні, організаторам та учасникам заходу, за цікавий кейс педагогічних ідей, вправ та форм роботи з педагогами, що допоможе удосконалити систему роботи з національно-патріотичного виховання в кожному закладі дошкільної освіти.