Перший (міський) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Просвітницькі програми».

24 листопада 2021 року на засадах добровільності, відкритості і прозорості проведено перший (міський) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Просвітницькі програми».

У Конкурсі взяли участь представники двох закладів загальної середньої освіти. Авторські програми подали: практичний психолог Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Циганок Марина Олегівна та практичний психолог Бориспільського академічного ліцею імені Анатолія Федорчука Майстрик Ірина Володимирівна.

Подані авторські роботи висвітлили просвітницьку діяльність психологічної служби у закладах загальної середньої освіти. Просвітницькі програми фахівців базувалися на:

- розширенні психологічних знань батьків щодо психофізичного та емоційного розвитку дітей на етапі адаптації дитини до навчання у школі та у підлітковому віці;

- розробці системи тренінгових занять з батьками щодо запобігання та подолання труднощів адаптації та підліткового віку, формуванні здорових дитячо-батьківських стосунків та усвідомленого ставлення до процесів розвитку дитини.


За підсумками конкурсу переможем першого (міського) етапу Конкурсу у номінації «Просвітницькі програми» стала авторка програми «Маленькі секрети про ваших дітей» Майстрик Ірина Володимирівна, практичний психолог Бориспільського академічного ліцею імені Анатолія Федорчука. Лауреатом стала Циганок Марина Олегівна, практичний психолог Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха.

Робота переможця Конкурсу подана до КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» для участі у другому (обласному) етапі Конкурсу. Бажаємо успіхів на творчому шляху!