ІІ заняття педагогічної студії Наталії Геннадіївни Діденко

10 березня 2021 року в режимі онлайн відбулося друге заняття обласної педагогічної студії Наталії Геннадіївни Діденко, директора дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Сонечко» Бориспільської міської ради, з теми «Формування культури інженерного мислення дітей дошкільного віку можливостями STREAM-освіти».

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

У роботі педагогічної студії взяли участь 30 педагогів Київської області, координатор Тетяна Корж, методист відділу дошкільної освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Діденко Н.Г. презентувала слухачам досвід роботи закладу з теми «STREAM-освіта дошкільників: міжпредметна інтеграція в освітній діяльності». Вона зауважила, що для реалізації мети і завдань програми «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт» доцільно використовувати міждисциплінарний підхід як дидактичний інструмент керованого зближення привласнених дошкільниками знань у процесі формування міжпредметних понять, суджень та складних умінь.

Педагоги переглянули відеозапис інтегрованого заняття для дітей старшої групи «На допомогу професору Всезнайку», яке провела вихователь закладу Крістіна Римарчук, та переконалися, що такий підхід до розвивальних занять формує в дітей критичне, продуктивне мислення, допомагає поєднати знання з різних напрямів та дає можливість використовувати набуті знання на практиці.

Учасники обмінялися позитивними враженнями і подякували керівнику педагогічної студії за організацію заходу.