Я - лідер

18 лютого 2021 року в Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» відбувся щорічний конкурс «Я – лідер», участь у якому взяли 13 лідерів закладів загальної середньої освіти Бориспільської міської територіальної громади.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Захід розпочався з конкурсу «Самопрезентація», який дав можливість познайомитися з кожним учасником, їхнім життєвим кредом, соціальною позицією та лідерською діяльністю в школі та громаді.

Наступним етапом був конкурс «Ситуація», у якому лідери змогли проявити свої розумові здібності, дати відповіді на поставлені запитання, запропонувати шляхи вирішення різних проблем та ситуацій.

У конкурсі «Гра з залом» учасники показали серію цікавих та веселих ігор з залом, продемонстрували уміння організовувати масове дозвілля.

За підсумками журі почесне третє місце розділили Олександра Масоха (лідер Бориспільського академічного ліцею) та Анастасія Мітіна (лідер Сеньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів). Друге місце отримала Вероніка Гуржій (лідер Бориспільського НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського). Переможцем став лідер шкільного учнівського самоврядування Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 – Геннадій Юденко.