Фінальний тур ІІ етапу

"Учитель року-2021"

в номінації "Математика"

28 січня 2021 року відбувся фінальний тур ІІ (обласного) етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в номінації «Математика», що проходив в режимі онлайн.

Неймовірно приємно, що наша конкурсантка Заєць Наталія Григорівна, учитель математики Бориспільського академічного ліцею, стала ЛАУРЕАТОМ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ!

Випробування були непростими. Учасники представили на розгляд журі конкурсні випробування: «Контрольна робота», «Методичний практикум» та «Дистанційний урок». Педагоги складали своєрідну технологічну карту уроку, яка продемонструвала педагогічну майстерність та рівень взаємодії учасників освітнього процесу, методичну компетентність, спрямованість обраних форм на формування предметних і ключових компетентностей, реалізацію наскрізних змістових ліній на уроках математики та в позаурочний час, доцільність обраних методів, засобів, прийомів та технологій. Учителі розробляли модель уроку та презентували його членам журі.

Наталія Григорівна чудово справилася з поставленим завданням.

Вона продемонструвала фахову грамотність, креативність, оригінальність, творчий підхід до використання сучасних педагогічних технологій, здатність до продукування власних ідей, уміння аналізувати шляхи та способи досягнення високих результатів освітнього процесу, а також оцінювати їх ефективність, мотивувати на навчальну діяльність і самостійну роботу учнів.

Тож побажаємо пані Наталії здоров’я, щастя, миру, подальших успіхів на педагогічній ниві.