Фінальний етап ІІ (обласного) туру конкурсу "Учитель року–2021"

03 лютого 2021 року в онлайн-режимі відбувся фінальний етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2021» у номінації «Трудове навчання». Приємно, що отримавши перемогу на І (зональному) етапі конкурсу, Смірнова Галина Миколаївна, учитель трудового навчання Бориспільського академічного ліцею, достойно представила місто на обласному етапі, ставши ЛАУРЕАТОМ.

Carousel imageCarousel image

На розгляд журі було презентовано випробування «Дистанційний урок», участь у якому напередодні визначалася шляхом жеребкування. Компетентне журі оцінювало фахові знання предмета, спрямованість на формування предметних та ключових компетентностей, реалізацію наскрізних змістових ліній, організацію самостійної діяльності, доступність та якість дидактичного матеріалу, доцільність вибору та використання цифрових технологій та інтерактивних вправ. Заняття стало яскравою ілюстрацією професійних надбань педагога.

Щиро вітаємо Галину Миколаївну! Віримо, що подібні конкурси тільки надихають творчого вчителя до праці. Бажаємо Вам, пані Галино, здоров’я, натхнення, професійних злетів, наснаги до нових звершень на нелегкій педагогічній ниві!