Урочистий захід з нагоди Дня працівників освіти

У Міському Будинку культури м. Бориспіль 30 вересня відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників освіти, де зустрілися працівники педагогічної спільноти Бориспільської міської територіальної громади.

Із вітальними словами виступили заступники міського голови Грона Євгеній, Тамара Матяш, Сергей Лещенко та начальник управління освіти і науки Тетяна Павленко, які наголосили на тому, що праця педагога є дуже непростою і нелегкою, турбота за дітей та молодь, їх навчання, виховання лягає на плечі вчителя, вихователя повсякденно і подякували освітянам за їх сумлінну й успішну працю, професіоналізм, педагогічну майстерність, любов і турботу про дітей, віддане служіння улюбленій справі.

Під час заходу нагороди отримали три лауреати Бориспільської міської премії «За заслуги в галузі освіти», 67 працівників закладів освіти отримали Грамоти та Подяки виконавчого комітету Бориспільської міської ради та департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Районна державна адміністрація теж долучилась до нагородження - Грамотою та Подяками нагороджено трьох освітян.

Вихованці Будинок дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт"подарували працівникам освітньої галузі чудову пісню та віршований твір про вчителя. А керівники гуртків цього ж закладу зі своїми вихованцями для кожного учасника свята виготовили святкові бутоньєрки.

Подарунком від Анни Бровиньок флориста-декоратора, власниці магазину ЛА-ФЛЬОР, та Наталья Мельник, керівника студії «Арт-дизайн» стали креативні фотозони, на фоні яких кожен охочий зміг зробити чудові світлини.

Фінальним акордом свята стала вистава Муніципальний театр "Березіль" м.Бориспіль. «Наталка-Полтавка» (режисер – Ігор Матієв). Музична вистава з сучасним оранжуванням класичних творів Миколи Лисенка у виконанні Синтез етно рок групи ЯРРА / JARRA, неперевершена гра акторів подарували гарний настрій і незабутні враження!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image