Уроки історії,
про які маємо пам’ятати

26 квітня 2021 року весь світ згадує найбільшу техногенну аварію в історії людства – вибух на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС.
35 років минуло з того трагічного дня, що навіки змінив історію нашої країни. З того часу з цим словом асоціюється скорбота, печаль, біль і туга за тими, хто вступив у двобій із неконтрольованим мирним атомом.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

У зв’язку із черговими роковинами Чорнобильської катастрофи та з метою вшанування памʼяті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС у всіх закладах освіти Бориспільської міської територіальної громади були проведені заходи:

- виховні тематичні години спілкування, уроки памʼяті «Трагедія Чорнобиля в житті та літературі», «Уроки історії, про які маємо пам’ятати», «Збережемо нашу землю блакитною і зеленою» тощо;

- книжкові виставки, експозиції архівних матеріалів «Дзвони Чорнобиля», «Чорнобиль без права на забуття», «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС» тощо;

- флешмоб за участю лідерів учнівського самоврядування «Памʼятаємо Чорнобильський квітень»;

- перегляд документальних фільмів про Чорнобильську катастрофу;

- відвідування віртуальної екскурсії музею цивільного захисту «Зірка полин».

Прийдешні покоління, які житимуть у постчорнобильську епоху, мусять знати про найжахливішу катастрофу людства і винести з неї уроки відповідальності за своє майбутнє і майбутнє своїх дітей.