Третє засідання обласної педагогічної студії

09 червня 2021 року відбулося третє онлайн-заняття обласної педагогічної студії Наталії Діденко (директора ДНЗ «Сонечко») з теми «Формування культури інженерного мислення дітей дошкільного віку можливостями STREAM-освіти» для вихователів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Запрошений гість, науковий співробітник Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України, автор технології «Логіки світу» для дітей від 4 до 12 років, Ірина Стеценко у своєму виступі «Математика та розвиток мислення» ознайомила слухачів із ключовими аспектами власної технології «Логіки світу», зосередила увагу на основних шляхах інтеграції та наголосила на неможливості реалізації STREAM-освіти без інтеграції. А також детально зупинилась на засадах STREAM-освіти та окреслила її перспективи в системі роботи ЗДО.

Загальне підбиття підсумків зробили керівник педагогічної студії Наталія Діденко та координатор роботи студії, методист відділу дошкільної освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», Тетяна Корж.

Учасники заходу подякували організаторам за плідну співпрацю, відзначили професійність проведених занять, якісну організацію педагогічної студії та високий професійний рівень педагогів.