Третє засідання обласного майстер-класу учителів образотворчого мистецтва

28 квітня 2021 року відбулося третє засідання обласного майстер-класу з теми: «Нетрадиційні техніки виконань художніх робіт на уроках образотворчого мистецтва» для вчителів образотворчого мистецтва у форматі онлайн. Керівник: Вергун Валентина Іванівна, вчитель Кучаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Учасники майстер-класу виготовляли панно у ватній техніці. Панно можна використовувати для оформлення інтер'єру або в якості подарунка.

Технологія виготовлення цікава та нетрадиційна. Вчителі брали звичайну вату, вирізали з неї пелюстки, листочки, змащували клеєм, створювали квіткову композицію. Роботу розфарбовували за допомогою акварельних та гуашевих фарб. Така технологія розвиває фантазію як вчителя, так і дитини. Прояв творчих здібностей, виховує естетичний смак, акуратність до роботи, прищеплює любов до прекрасного.

Майстер-клас пройшов успішно. Всі залишилися задоволені та залюбки в подальшому будуть застосовувати відповідні технології у своїй професійній діяльності.