Тиждень безпеки
дорожнього руху

«Безпека на дорозі – безпека життя»

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах із 17 по 21 травня 2021 року в закладах освіти Бориспільської міської територіальної громади було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня були організовані та проведені тематичні бесіди, заняття, вікторини, дидактичні ігри, екскурсії, перегляди відеоматеріалів, конкурси малюнків, відпрацювання практичних дій щодо надання допомоги потерпілим внаслідок дорожньо-транспортних пригод тощо.

У закладах загальної середньої освіти 21 травня 2021 року було проведено Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». На уроках учні мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху України, дію світлофора, дорожніх знаків, про світлоповертальні елементи, права та обов’язки пішоходів.

Учні зробили висновки щодо необхідності дотримання правил дорожнього руху, це може зберегти їх життя і здоров’я, а також життя і здоров’я інших учасників дорожнього руху та відвернути інші негативні наслідки.

Бережімо життя!!!


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image