«Серце віддаю дітям»

«Серце віддаю дітям» ‒ під такою назвою 28 вересня відбувся урочистий захід з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля та Дня позашкілля, адже усі хто причетний до цих двох унікальних ланок освітньої галузі це люди, які несуть світло, творять добро і залишать часточку душі і серця у своїх вихованцях.

Актова зала Бориспільського академічного ліцею, де відбулося свято, зібрала у своїх стінах працівників закладів дошкільної та позашкільної освіти Бориспільської міської територіальної громади.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Євгеній Грона, який зазначив, що робота в дошкіллі і позашкіллі ‒ високе покликання і велика честь, ця справа – важлива і унікальна, подякував освітянам за їх нелегку працю та побажав натхнення, величезного терпіння та успіхів.

Під час нагородження за досягнення у праці та вагомі здобутки в галузі дошкільної та позашкільної освіти кращих представників закладів, начальник управління освіти і науки Бориспільської міської ради Тетяна Павленко подякувала всім працівникам за мудрість, терпіння, турботу та увагу до дітей –«адже дитячий садок вважають першою школою життя для малюків, це фундамент, який закладається з самого дитинства та служить основою в подальшому житті, а в закладах позашкільної освіти визначаються здібності дітей та їх подальший розвиток».

Після привітань відбувся святковий концерт, який подарували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», що додало освітянам наснаги для подальшої плідної роботи.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image