«Сенсорний розвиток дітей дошкільного віку на заняттях з фізкультури в ЗДО»

22 листопада 2021 року на базі закладу дошкільної освіти «Світлячок» Бориспільської міської територіальної громади відбулося перше засідання професійної спільноти інструкторів з фізкультури на тему «Сенсорний розвиток дітей дошкільного віку на заняттях з фізкультури в ЗДО» в режимі онлайн.

Учасники спільноти мали можливість переглянути відео заняття з дітьми середнього дошкільного віку «Подорож країною Смішариків» та ознайомитись з досвідом роботи інструктора з фізкультури Нецевич І.М.

Крім того, куратором професійної спільноти інструкторів з фізкультури Поліщук Г.В. була представлена система роботи щодо інтеграції, як засобу розвитку дитини на заняттях з фізкультури. Під час доповіді слухачі ознайомились з сутністю методу інтеграції та доцільністю його впровадження.

У ході засідання відбувся обмін досвідом та враженням щодо окресленої тематики, були намічені шляхи подальшої реалізації та співпраці з питань соціальноігрових технологій, нових підходів до організації фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО.

Наприкінці засідання слухачі висловили щиру подяку організатору та учасникам заходу, які представили власні наробки, за цікавий та змістовний матеріал, який неодмінно стане в нагоді.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image