Семінар учителів образотворчого мистецтва та керівників гуртків ЗЗСО та ЗПО

17 лютого 2021 року на базі БДЮТ «Дивоцвіт» відбувся семінар на тему: «Специфіка проведення уроків та занять образотворчого мистецтва на платформах онлайн у закладах освіти» для вчителів образотворчого мистецтва, керівників гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти Бориспільської міської ради.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Керівники гуртків мали можливість презентувати свою діяльність, діяльність своїх творчо обдарованих вихованців. Керівник Зразкової студії образотворчої діяльності «Райдуга» Лутфулліна Анна Вікторівна ознайомила присутніх з методами організації та проведення онлайн занять з образотворчої діяльності; керівник гуртка «Академія олівця» Петренко Юлія Миколаївна - з використанням технологічних та метафорично-асоціативних карток під час дистанційних занять.

Семінар було проведено в атмосфері позитивного спілкування, що дало змогу кожному учаснику висловити свою думку та познайомитися з новими видами роботи. Дякуємо директору БДЮТ «Дивоцвіт» Тименко Наталії Іванівні.

Учасники отримали відповіді на запитання, спланували роботу професійної спільноти.

Зустріч стала цінною для вчителів, керівників гуртків, які потребують допомоги у проведенні занять під час дистанційного навчання та відкриті до змін у змісті своїх усталених форм роботи, а ще надихнула всіх учасників на творчий підхід до викладання образотворчого мистецтва.

Сподіваємося на подальшу співпрацю БДЮТ та вчителів закладів загальної середньої освіти.