Cемінар-практикум для вчителів 1-х класів

24 вересня 2021 року на базі Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Ю. Головатого відбувся семінар-практикум для вчителів 1-х класів «Формування і розвиток емоційного інтелекту молодшого школяра».

Зі вступним слово до учасників семінару, учителів перших класів Нової української школи, звернулася Людмила Бриль, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників, яка наголосила класоводам на важливості адаптаційного періоду для першокласників, створенні здоров’язбережувального сучасного та ефективного освітнього середовища, яке необхідно планувати таким чином, щоб воно розвивало й мотивувало першокласників до навчання, і творити його спільно з дітьми.

У межах семінару відбулася зустріч із письменницею Бориспільщини Ніною Ігнатенко, яка представила свої поетичні збірки; подарувала глядачам прекрасні музичні твори, написані на слова власних поезій.

Під час круглого столу учасники семінару обговорили актуальні питання в роботі з першокласниками НУШ, обмінялися досвідом роботи з розвитку емоційної сфери, культури почуттів особистості молодшого школяра.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image