Семінар для вчителів 3-х класів

29 березня 2021 року на базі Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» в режимі онлайн відбувся семінар для вчителів 3-х класів на тему «Формування підприємницької компетентності в інтегрованому курсі «Я досліджую світ».

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Свій досвід роботи та творче надбання щодо формування підприємницької компетентності в учні презентувала Валентина Олексіївна Авраменко, учитель початкових класів Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива». Виховати компетентного учня у підприємництві може лише компетентний та творчий учитель. Саме таку творчу роботу продемонструвала Валентина Олексіївна, де поєднала загальновідомі методи зі своїми власними творчими елементами. Вчителі мали змогу переглянути презентаційний матеріал з різноманітними інноваційними напрацюваннями педагога та відео-урок «Я досліджую світ».

Семінар був змістовним та плідним, вчителі отримали корисну інформацію для подальшого використання у своїй педагогічній діяльності, що дасть змогу вчителям удосконалити свою діяльність у формуванні рис підприємливих особистостей серед школярів початкової школи.

Дякуємо організаторам за досконалість проведення заходу, за інноваційність у педагогічному мистецтві.