Семінар для вчителів 1-2-х класів

31 березня 2021 року на базі Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Юрія Головатого відбувся семінар для вчителів 1-2-х класів на тему «Технології артпедагогіки та розвиток критичного мислення як засоби у формуванні здібностей молодших школярів» з вільним доступом в онлайн мережі.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Свій досвід роботи та творче надбання продемонстрували вчителі початкових класів Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Юрія Головатого. Усі фахівці, хто долучилися до заходу, мали можливість підвищити свій професійний рівень і поглибити знання з артпедагогіки та технологій критичного мислення. Цікаву та змістовну інформацію з теми «Казкотерапія як один із напрямків артпедагогіки» презентувала Тетяна Петрівна Савчук, а Валентина Володимирівна Грапенюк поглибила знання колег з теми «Критичне мислення». Логічним продовженням семінару став майстер-клас Олени Іванівни Кравчун, майстрині-лялькарки, керівника гуртка «Народознавство» міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, з виготовлення казкової іграшки «Птах щастя».

Атмосфера креативу та творчої співдружності панувала на заході. Учасники семінару відкрили для себе нові можливості, що дасть змогу в подальшому застосувати набуті знання у своїй практиці.

Дякуємо організаторам за змістовний, об’ємний, цікавий та корисний матеріал, поданий під час семінару. Захід пройшов вдало та продуктивно!