Семінар для вчителів географії

01 квітня 2021 року на базі Бориспільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 відбувся онлайн-семінар для учителів географії закладів загальної середньої освіти Бориспільської МТГ за темою: «Роль і місце підручника в системі географічної освіти. Форми роботи з підручником у процесі засвоєння учнями географічного матеріалу».

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

На зустріч був запрошений голова предметної комісії із географії УЦОЯО, к.г.н. Савчук І.Г. У своєму виступі Іван Григорович акцентував увагу на найскладніших темах при підготовці учнів до ЗНО, презентував навчальну літературу та відповів на запитання присутніх.

Віртуальна подорож «Бориспіль – місто можливостей», підготовлена випускниками загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, виступ Габелюк Анастасія Валеріївна, учителя географії, кординатора шкільного об’єднання професійних спільнот учителів природничого циклу та Писаренко Ірини Анатоліївни, учителя географії закладу, з презентацією теми: «Форми роботи з підручником у процесі засвоєння учнями географічного матеріалу», були змістовними, цікавими та корисними для учасників семінару .