Проект

"Мистецтво перемагати булінг"

Сьомий місяць поспіль у Борисполі реалізується унікальний проект "Мистецтво перемагати булінг", спрямований на запобігання проявів шкільного цькування. Активними учасниками проекту є лідери АУС. Так, 24 лютого 2021 року в Бориспільському академічному ліцеї відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування та педагогів-організаторів з обміну досвідом по створенню системи роботи запобігання та протидії булінгу.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Захід мав дві частини: теоретичну та практичну. В теоретичній частині Тименко Н.І., директор БДЮТ "Дивоцвіт", ознайомила присутніх з проектами , які планують втілювати лідери в подальшій роботі. Пономарьова О.М., директор академічного ліцею, Бердник А.І., заступник директора, Деркач А., соціальний педагог, Майстрик І., практичний психолог, Масоха О., президент АУС академічного ліцею, поділилися з учасниками досвідом щодо створення системи роботи з даної теми в своєму закладі.

У практичній частині відбулося інтерактивне заняття для учнів зі створення відеосюжетів та роликів. Діти продемонстрували конфліктні ситуації, обговорили шляхи їх вирішення.

Інтерактивне заняття для педагогів провела практичний психолог БДЮТ "Дивоцвіт" Л. Шуменко - створення проекту "Stop булінг" в освітньому закладі.