Педагогічний форум освітян

27 серпня 2021 року гостинно відчинила свої двері Кучаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Сулими педагогічній спільноті Бориспільської міської територіальної громади та представникам влади для участі у педагогічному форумі в рамках проведення щорічної серпневої конференції педагогічних працівників «ОСВІТНІ ВИКЛИКИ: 30 КРОКІВ ДО ЗМІН».

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

У роботі форуму взяли участь міський голова Володимир Костянтинович Борисенко, заступник міського голови Людмила Григорівна Бистра, староста Кучаківського старостинського округу Володимир Володимирович Дегтяр, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Бориспільському районі Лариса Іванівна Улько, директори закладів освіти Бориспільської міської територіальної громади та працівники управління освіти і науки на чолі з начальником Тетяною Володимирівною Павленко. Всього зареєструвалось 64 особи.

Із вітальним словом до педагогічних працівників міської територіальної громади звернувся міський голова В.К. Борисенко. У своєму виступі він наголосив на тому, що шлях до якісної освіти лежить через два важливі чинники – розвинена інфраструктура навчальних закладів, де дітям буде комфортно та приємно навчатися, і винагорода для вчителя – достойна заробітна плата за цінний внесок, що вони роблять у формуванні особистостей. Саме тому багато часу та великий об’єм коштів витрачається на освітню галузь. Володимир Костянтинович побажав усім учасникам освітнього процесу міцного здоров’я та продуктивного навчального року.

Начальник управління освіти і науки Т.В. Павленко у своїй доповіді підкреслила основні здобутки галузі за 2020/2021 навчальний рік та висвітлила основні виклики, які постають перед педагогічною спільнотою.

Під час роботи форуму увага учасників була прикута до обговорення глобальних змін в освіті. Поставлено акценти на важливих питаннях, що впливають на організацію освітнього процесу. Начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти В.М. Гулая ознайомила присутніх з нормативними документами Міністерства освіти і науки України щодо організації навчального процесу в умовах поширення коронавірусної хвороби та чинних обмежень.

Директор Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» Н.І. Клименко повідала про модель старшої школи та профільну освіту.

Директор центру професійного розвитку педагогічних працівників Н.П. Ковадло у своїй промові поставила акцент на майстерності вчителя створювати ситуацію успіху та мотивації у досягненні очікуваних результатів.

Важливим питанням є врегулювання організації харчування дітей з огляду на принципи здорового харчування, приведення енергетичної цінності раціону, структури харчування до Норм фізіологічних потреб дітей та учнівської молоді. Про зміни та реформування системи харчування в закладах освіти громади виступили директор Бориспільського академічного ліцею О.М. Пономарьова та начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Бориспільському районі Л.І. Улько.

Директор інклюзивно-ресурсного центру С.М. Дядик окреслила шляхи реалізації права дитини з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

До привітань долучилась голова Бориспільської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Т.В. Нікітко.

Фінальним акордом став вітальний виступ заступника міського голови Л.Г. Бистрої, яка висловила щиру подяку за творчу та натхненну працю, відданість професії та дала високу оцінку освітній галузі міської громади. Людмила Григорівна побажала міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих здобутків, розуміння один одного, толерантності у відносинах, миру і злагоди в державі.

Робота педагогічного форуму продовжиться на засіданнях секцій 30.08.2021. Усій педагогічній спільноті нашої потужної громади зичимо міцного здоров’я, професіоналізму, творчих здобутків, успіхів. Бути відданими своїй професії та йти в ногу з часом!