Освітній квест для батьків

13 травня 2021 року в Бориспільському академічному ліцеї відбувся освітній квест для батьків у рамках проєкту «Мистецтво перемагати булінг: форум-театр для служб шкільних омбудсменів на протидію булінгу в освітніх закладах малих міст України», що реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

На заході керівник проєкту, голова Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій світ», Олександр Чепур познайомив учасників з метою та завданнями проєкту, продемонстрував презентаційне відео, а також презентував порадник для батьків. Леся Шуменко, психолог БДЮТ «Дивоцвіт», надала поради від психолога та провела з батьками інтерактивну гру. Наталія Тименко, директор БДЮТ «Дивоцвіт», поділилася досвідом роботи із залучення учнівської молоді до попередження та подолання булінгу в освітньому середовищі. Лідери учнівського самоврядування Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 та Бориспільського академічного ліцею презентували результати реалізації шкільних проєктів з протидії булінгу.

Батьки, які є головними гравцями в освітньому процесі, були надзвичайно активними та уважними до даної проблематики. Сподіваємося, що порадник для батьків, інформація про булінг від фахівців, інтерактивні вправи та презентації дітей стануть в нагоді кожному учаснику.