Онлайн-семінар для вчителів фізичного виховання та захисту України

26 квітня 2021 року відбувся онлайн-семінар на тему «Компетентнісний підхід до здоров’язберігаючих технологій на уроках фізичного виховання та захисту України» на базі Бориспільського академічного ліцею для учителів фізичного виховання та захисту України Бориспільської МТГ.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Кирєєв Владислав Миколайович, учитель фізичного виховання Бориспільського академічного ліцею, поділився досвідом роботи, а саме: ознайомив учасників із типами здоров’я, ключовими компетентностями, що сприяють здоров’ю, інструкцією «Як визначати і враховувати частоту сердечних скорочень під час занять фізичними вправами».

Показав учасникам семінару, як проводити медико – педагогічний контроль під час освітнього процесу, які технології здоров’язбереження використовуються вчителем фізичного виховання та захисту України у навчальному процесі.

Цікавим моментом в роботі педагога є анкетування для вивчення рівня зацікавленості, мотивації, самопочуття учнів на уроках фізичного виховання, а особливо – складання спортивного гороскопу.

Учитель продемонстрував відеоролики, які використовує під час дистанційного навчання.

Досвід дуже цікавий, змістовний. Учителі взяли активну участь в обговоренні, були вироблені рекомендації.