Онлайн-семінар вчителів перших класів

18 березня 2021 року на базі Бориспільської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів № 6 у режимі онлайн відбувся семінар на тему «Формування позитивної мотивації як фактору успіху навчальної діяльності молодших школярів». До заходу долучилися всі загальноосвітні заклади Бориспільської міської територіальної громади

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Учасники переглянули виховний захід проводів Зими та закликання Весни, проведений з учнями перших класів закладу.

До першокласників завітав Київський фольклорний гурт української традиційної музики «Буття». Гурт «Буття» - це четвірка професійних музик, які грають на народних інструментах, співають, танцюють та навчають всіх охочих народних традицій. Майстри мистецтвознавства спільно з учнями співали українські гаївки, веснянки, грали в народні дитячі ігри «Явір, явір, явори», «Лисиця та заєць» «Кіт та миша», «Баба Куця», «Впіймай хвоста», «Царівна», танцювали народні танці «Колодка»,«Кривий танець».

Особливістю свята для учнів стала можливість зблизька познайомитися з народними інструментами й навіть пограти на них. Дітей зацікавили музичні інструменти гурту «Буття»: цимбали, скрипка, басоля.

На заході було яскраво й щиро, тепло й радісно. Усі отримали масу задоволення та корисну інформацію, як потрібно в ігровій формі привчати до народних традицій. Це стане корисним педагогам для подальшого використання в освітньому процесі.